Hydraulický žeriav F990RA.2.26 s JIBom L616 a navijakom V30 pre silné a všestranné riešenie

Hydraulický žeriav F990RA.2.26 s JIBom L616 a navijakom V30 pre silné a všestranné riešenie

Špeciálnou požiadavkou nášho nového klienta bol hydraulický žeriav so spoľahlivým navijakom, ktorý mu zaručí rýchle a komfortné manipulovanie s bremenom. Preto sme sa rozhodli ponúknuť mu hydraulický žeriav F990RA.2.26  s JIBom L616 a navijakom, ktorý poskytne silné a všestranné riešenie.

Maximálny dosah hydraulickej ruky je 27,65 m so zaťažením 1 490 kg, rozsah otočenia kontinuálne 360°. Zabudovaný je aj systém kontroly stability FSC/S FASSI. Tento systém podľa pozície výsuvných priečnikov podpier rozpozná pravú a ľavú pracovnú zónu vozidla a automaticky riadi obmedzovač zdvihového momentu pre dve pracovné zóny – nad kabínou a nad nadstavbou vozidla. Vďaka tomu je zaručená bezpečná a efektívna práca so žeriavom aj v náročnom teréne. Žeriav disponuje extra širokými hydraulicky otočnými podperami, súčasťou sú aj zadné prídavné hydraulicky výsuvné podpery.

Hydraulický navijak FASSI V30 s dvojitou kladkou s nosnosťou až 6000 kg zrýchľuje a zvyšuje komfort pri manipulácii s bremenom. Samozrejmosťou je v tomto prípade aj technologicky najvyspelejší a najpokrokovejší rádiový ovládací systém - RCH Evolution diaľkové ovládanie FASSI.

Ako podvozok bolo využité bezpečné vozidlo MAN TGS 41.440 8x6 BB, ktoré je ako stvorené aj na špeciálne požiadavky a zvládne akékoľvek úlohy aj v ťažko prístupnom teréne. Náš zákazník sa zaoberá aj výstavbou rozvodných elektrických staníc a je spolumajiteľom závodov na výrobu cementu, takže silné auto s hydraulickou rukou si v jeho spoločnosti nájde maximálne využitie.

Viac informácií nájdete aj v tomto videu FASSI

Hydraulická ruka autožeriava, využitie v stavebníctve
Bezpečná stabilizácia vozidla aj v náročnom teréne umožňuje pracovať manipulačnej technike bez rizika
Manipulačná technika s vysokou záťažou v náročnom teréne
Autožeriav, využívaný v stavebníctve
Nákladné auto s hydraulickou rukou, autožeriav využitý v stavebníctve
Manipulačná technika, manipulácia žeriava s betónovým panelom
Technický výkres