Plošiny Socage v oblasti komunálnych služieb

Plošiny Socage v oblasti komunálnych služieb

Koncom roka 2012 sme dodávali pracovnú plošinu SOCAGE DA320 pre klienta, ktorý vykonáva služby v oblasti verejnoprospešných prác a komunálnej starostlivosti. V podmienkach zadania vo verejnej súťaži boli požiadavky na pracovnú výšku min. 20m a bočný dosah viac ako 9m. Zároveň celý podvozok s plošinou musel spĺňať limit celkovej výšky 2900mm.  Tieto požiadavky sa nám podarilo splniť vhodným výberom podvozku AVIA DA60 160N (spĺňajúcu normu EURO 5) a pracovnej plošiny DA320 s upravenou výškou stĺpu.

Riešením, ktoré sme klientovi ponúkli, bolo použitie pracovnej plošiny SOCAGE DA320, avšak so zapustením bázy zariadenia nižšie ako je základňa podvozku, čím sa nám podarilo dosiahnuť požadovanú maximálnu výšku v prepravnom stave. Potom stačilo už len vozidlo upraviť tak, aby ladilo s firemnými farbami klienta. Za necelý mesiac bolo zariadenie v prevádzke s maximálnym využitím jeho potenciálu.

Spoločnosť SOCAGE sa od roku 1981 špecializuje na výrobu vysokozdvižných plošín najvyššej kvality a je lídrom na talianskom trhu a je dnes celosvetovo uznávaným dodávateľom týchto plošín.
 
Pracovná plošina SOCAGE DA320 disponuje  možnosťou otáčania koša o 65°, zásuvkou 230V v hliníkovom koši, hadice a kabeláž sú vedené vnútrom ramena a zariadením na zabránenie kolízii sústavy ramien s kabínou vozidla. V pracovnom koši sa nachádza aj húkačka, ktorou môže obsluha upozorniť na akýkoľvek problém, prípadne nebezpečenstvo.

Pozrite si našu ponuku vysokozdvižných pracovných plošín SOCAGE. 
Pracovná vysokozdivžná plošina SOCAGE DA320 na AVII DA60
Vysokozdvižná plošina DA320 v maximálnom zdvihu 9,5 metra
Pracovná plošina s košom SOCAGE DA320 - nižšie zapustená báza zariadenia