Vývoz kovového šrotu a odpadu

Vývoz kovového šrotu a odpadu

Táto zákazka bola určená pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývozom odpadu. Po dohode so zákazníkom sme na základe jeho potrieb vybrali kombinované vozidlo, ktoré zahŕňa hydraulickú ruku Kesla a hákový nakladač kontajnerov MARREL. Keďže sa musí rátať aj s ťažším terénom, museli sme navrhnúť systém, ktorý je vhodný aj do ťažkého prostredia. Auto s hydraulickou rukou je určené výhradne pre odvoz kovového šrotu a iného ťažkého odpadu.

Hydraulický žeriav  KESLA 2117ZT so zdvihovým momentom 15,6 tm a maximálnym dosahom 8m môže byť zaťažený maximálne hmotnosťou 1920 kg. Sofistikovaný otočný systém 425° umožňuje maximálnu flexibilitu systému a spoľahlivosť aj v tých najnáročnejších podmienkach.  Žeriav dopĺňa tiež polypový drapák a rotátor.

Hákový nosič kontajnerov MARREL AL18 A58S predstavuje hydraulický nakladač s kapacitou 18 ton.  Teleskopický hák sa dokáže vysunúť na potrebnú dĺžku, primeranú vlastnostiam nákladu. Oporu vozidla zabezpečuje zadný oporný valec. Nakladač dokáže manipulovať s kontajnermi s dĺžkou od 4,7 m do 7,1 m. Manipuláciu ovláda vodič pomocou pneumatického ovládania priamo z kabíny automobilu

Celý hydraulický systém, spolu s príslušenstvom je nainštalovaný na podvozku nákladného vozidla MAN TGS 33.480 6x4. So spoľahlivým vozidlom môže náš zákazník zabezpečovať export aj import kovového odpadu.

Nakladanie železného šrotu pomocou hydraulickej ruky
Manipulácia s hydraulickou rukou je ovládaná z kabíny vodiča
Nakladač kontajnerov, využitý na odvoz kovového šrotu
Manipulácia v náročnom teréne, využitie polypového drapáka
Nakladanie šrotu hydraulickou rukou značky Kesla
Systém na podvozku MAN
Kombinácia systému Kesla - hydraulická ruka a systému Marrel - nakladač kontajnerov
Detail práce hydraulickej ruky pomocou ovládania z pracovnej plošiny
Hydraulický systém vyklápania kontajnera