Autorizovaný servis hydraulických rúk

 

hydraulická ruka FASSI s drapákom

Spoločnosť EverLift Slovakia sa venuje predaju a servisu hydraulických rúk už takmer 20 rokov. Zastupuje značky svetových výrobcov stavebných hydraulickách žeriavov FASSI, šrotárskych a drevárskych hydraulických rúk PENZ, hákových nosičov kontajnerov MARREL a MEC, pracovných plošín SOCAGE a VERSALIFT, klanicových systémov na prepravu dreva ExTe a hydraulického príslušentva ako sú drapáky, rotátory, paletové vidly, pracovné koše, rádiové diaľkové ovládanie a podložky pod podpery.

O vaše hydraulické zariadenie sa starajú mechanici s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti hydrauliky. Spoločnosť EverLift Slovakia sídli v Banskej Bystrici, kde sa nachádza predajná kancelária aj hlavné kompletné vybavené servisné stredisko. Okrem toho sú k dispozícii výjazdoví technici pre západné a východné Slovensko, ktorí prídu priamo k vám a odstránia závady.

V rámci autorizovaného servisu disponuje firma skladom originálnych náhradných dielov. Hlavný sklad sa nachádza v Banskej Bystrici, pričom menšie diely a súčiastky majú pri sebe aj výjazdové vozidlá.

V EverLifte kladú dôraz na kvalitu a efektivitu. Program pravidelnej údržby šetrí peniaze a čas zákazníkov, kde sa počas prehliadky odhalia nedostatky hydraulických zariadení a predíde sa tak väčšej a finančne náročnejšej poruche. Vďaka vlastnému revíznemu technikovi poskytuje spoločnosť aj revízne správy.

Neváhajte a objednajte sa na servisnú prehliadku čo najskôr, predĺžite si tým životnosť vášho hydraulického zariadenia.

Kontakt

+421 48 414 70 83

+421 905 518 668

Adresa

Kremnička 3
Banská Bystrica 974 05

Email

everlift@everlift.sk

Otváracie hodiny

Po – Pia
7:30 – 16:00

 

Získajte cenovú ponuku