Aktuality

Novinky zo sveta hydraulických zariadení.

Hydraulický žeriav PENZ s hákovým nosičom kontajnerov

Hydraulické žeriavy do ťažkého prostredia s históriou – PENZ

Človek ťažil drevo po mnoho storočí a aby sa toto drevo dostalo do reťazca tvorby hodnôt, musel ho z lesa dostať von. Vždy to bola tažká, namáhavá, časovo náročná a nebezpečná práca. Ak bola v minulosti sila mnohých mužov potrebná na zdvíhanie gulatiny na konský povoz alebo neskôr na nákladné auto, priniesla jedna technologická inovácia významnú a dalekosiahlu výhodu. A tou je hydraulický žeriav na nakladanie dreva.

Ako vybrať správny typ drapáku

Drapáky sú hydraulické zariadenia vhodné na nakladanie rôznych materiálov. V kombinácii s hydraulickým žeriavom sú veľmi obľúbenou voľbou v rôznych odvetviach.

Nové modely hydraulických žeriavov FASSI

Proces inovácie triedy ľahkých HŽ (od 6 do 12 tm), na ktorý sa zameral výrobca v posledných rokoch, predpovedal zavedenie modelov a konfigurácií s dvojitým pákovým mechanizmom, ako aj nahradenie základných modelov ľahšími verziami využitím inovatívnych materiálov a nových vývojových metód. 

Inovatívna pracovná plošina SOCAGE 20D SPEED

Pracovná plošina SOCAGE 20D SPEED je inovatívna dvojkĺbová plošina s označením SPEED, ktorá spôsobila revolúciu na trhu pridaním automatickej stabilizáciu do štandardnej výbavy. Táto pracovná plošina má úctyhodné parametre – maximálna pracovná výška 19,80 m, vodorovný dosah 9 m a nosnosť pracovného koša až 300 kg (2 pracovníci + materiál).

pracovná plošina na vozidle Iveco

Spojenie spoločností VERSALIFT a RUTHMANN

Spoločnosť Time Manufacturing Company („Time“) dokončila akvizíciu spoločnosti Ruthmann, európskeho výrobcu pracovných plošín. Time je svetový výrobca vysokozdvižných plošín predovšetkým pre odvetvie elektrickej energie, telekomunikácií, infraštruktúry a lesného hospodárstva. Spoločnosť Time bude teda na trh uvádzať na trh niekoľko značiek, napríklad Versalift, Aspen Aerials a BrandFX. Spoločnosť Ruthmann so sídlom v nemeckom meste Gescher-Hochmoor má v Európe dlhoročnú históriu výroby vysoko kvalitných pracovných plošín namontovaných na nákladných vozidlách.Na trh sa dostáva pod značkami Ruthmann, Steiger, Ecoline a Bluelift.

Novinka v príslušenstve Ferrari International – sklopný drapák s pílou

Spoločnosť Ferrari International rozšírila svoju ponuku drapákov o sklopné drapáky s pílou. Predstavuje základné príslušenstvo pre lesníctvo, ktoré umožňuje užívateľovi rezať vysadené stromy.

pracovná plošina na vozidle Iveco

Revolučný systém na vyprázdňovanie podzemných kontajnerov s odpadom

Výrobca hydraulických žeriavov FASSI vyvinul revolučný systém na vyprázdňovanie kontajnerov s odpadom. Určený je pre vozidlá s hydraulickým lisom, ktoré vyprádňujú podzemné kontajnery.
Základnou myšlienkou bolo automatizovanie pohybov hydraulickej ruky, ktoré sa pravidelne opakujú.

Kontakt

+421 48 414 70 83

+421 905 518 668

Adresa

Kremnička 3
Banská Bystrica 974 05

Email

everlift@everlift.sk

Otváracie hodiny

Po – Pia
7:30 – 16:00

 

Získajte cenovú ponuku