Inovatívna pracovná plošina SOCAGE 20D SPEED

 

Pracovná plošina SOCAGE 20D SPEED je inovatívna dvojkĺbová plošina s označením SPEED, ktorá spôsobila revolúciu na trhu pridaním automatickej stabilizáciu do štandardnej výbavy.

Táto pracovná plošina má úctyhodné parametre – maximálna pracovná výška 19,80 m, vodorovný dosah 9 m a nosnosť pracovného koša až 300 kg (2 pracovníci + materiál).

Model 20D SPEED vyniká technickými vlastnosťami, ktoré obsluha veľmi ocení – stabilizáciu rady SPEED H + H s pevnými vertikálnymi podperami (bez vyčnievania z vozidla) a predným úchytom koša.

SPEED H + H
Modelový rad Socage SPEED H + H zvyšuje bezpečnosť a uľahčuje stabilizáciu pri manévrovaní. Model 20D sa považuje za jeden z najľahšie stabilizovateľnú plošinu na trhu.
Štandardne obsahuje automatickú stabilizáciu SOCAGE s pevnými vertikálnymi stabilizátormi a automatické zbalenie plošiny z koša.

Použitie pevných vertikálnych stabilizátorov s dlhšou dráhou zaručuje ľahkú a rýchlu stabilizáciu, väčšiu schopnosť prekonávať svahy a to všetko pri veľkej úspore priestoru. Rovnako uľahčuje použitie podložiek pod podpery aby sa zabránilo poškodeniu v stabilizačnej zóne.

PREDNÁ PODPORA KOŠA
Tento prvok sa vyskytuje najmä pri samochodných vozidiel, nie je to však bežné pri pracovných plošinách na nákladných vozidlách. V princípe to umožňuje polohu koša mimo ramena na presnejšiu polohu v tesnom prístupe k práci bez nebezpečenstva kolízie.

Simultánne manévre
Nová hydraulická inštalácia spolu s ovládacou konzolou Socage umožňuje plynulejšie a proporcionálnejšie pohyby pre väčšiu kontrolu zo strany obsluhy, a to aj pri súčasných manévroch.

Spoľahlivosť a jednoduchosť použitia spolu s ďalšími vlastnosťami robia z modelu 20D SPEED ideálnu plošinu pre požičovne (aj bez bez obsluhy) a ďalšie profesionálne odvetvia, ako údržba a inštalácia odkvapov, značenie, údržba fasád a maľovanie, čistenie, stavba a orezávanie a iné.

Kontakt

+421 48 414 70 83

+421 905 518 668

Adresa

Kremnička 3
Banská Bystrica 974 05

Email

everlift@everlift.sk

Otváracie hodiny

Po – Pia
7:30 – 16:00

 

Získajte cenovú ponuku