Revolučný systém na vyprázdňovanie podzemných kontajnerov s odpadom

 

Hydraulický žeriav PENZ s hákovým nosičom kontajnerov

Výrobca hydraulických žeriavov FASSI vyvinul revolučný systém na vyprázdňovanie kontajnerov s odpadom. Určený je pre vozidlá s hydraulickým lisom, ktoré vyprádňujú podzemné kontajnery.
Základnou myšlienkou bolo automatizovanie pohybov hydraulickej ruky, ktoré sa pravidelne opakujú – čiže presun na miesto kde sa nachádza kontajner – zdvih kontajnera – presun nad hydraulický lis na vozidle – vyprádnenie kontajnera – vrátenie kontajnera späť an svoje miesto.
Pomocou diaľkového ovládania hydraulickej ruky nastaví obsluha spomínané polohy a žeriav sa ich “naučí”. Potom prichádza najpríjemnejšia fáza – ovládanie pomocou jednej páčky. Celý priebeh kontroluje obsluha na dispeji rádiového ovládania.
Vďaka tomuto systému sa minimalizuje riziko nesprávneho pohybu hydraulického žeriavu, prípadne jeho poškodenie pri možnom náraze. Zvyšuje sa tiež efektivita práce stroja aj obsluhy.
Systém na vyprázdňovanie kontajnerov je jednou z mnohých inovácií hydraulických rúk FASSI. Výrobca ponúka okrem iného systémy na automatické zbalenie ruky do prepravnej polohy. systém na zamedzenie nárazu ruky do kabíny vozidla, systém kontroly teploty hydraulického oleja a iné.

Kontakt

+421 48 414 70 83

+421 905 518 668

Adresa

Kremnička 3
Banská Bystrica 974 05

Email

everlift@everlift.sk

Otváracie hodiny

Po – Pia
7:30 – 16:00

 

Získajte cenovú ponuku