Spojenie spoločností VERSALIFT a RUTHMANN

 

pracovná plošina na vozidle Iveco

Spoločnosť Time Manufacturing Company („Time“) dokončila akvizíciu spoločnosti Ruthmann, európskeho výrobcu pracovných plošín. Time je svetový výrobca vysokozdvižných plošín predovšetkým pre odvetvie elektrickej energie, telekomunikácií, infraštruktúry a lesného hospodárstva. Spoločnosť Time bude teda na trh uvádzať na trh niekoľko značiek, napríklad Versalift, Aspen Aerials a BrandFX. Spoločnosť Ruthmann so sídlom v nemeckom meste Gescher-Hochmoor má v Európe dlhoročnú históriu výroby vysoko kvalitných pracovných plošín namontovaných na nákladných vozidlách.Na trh sa dostáva pod značkami Ruthmann, Steiger, Ecoline a Bluelift.

„Značka Ruthmann sa vyznačuje kvalitou a spoľahlivosťou. Sme radi, že sme sa stali partnermi spoločnosti Ruthmann, aby sme rozšírili príslušné podniky spoločne”, uviedol Curt Howell, generálny riaditeľ spoločnosti Time Manufacturing Company. “Time a Ruthmann ponúka doplnkové produkty a služby, ktoré umožňujú obom spoločnostiam lepšie plniť požiadavky globálnych zákazníkov.“

„Táto akvizícia spája dvoch doplňujúcich sa výrobcov pracovných plošín a vysokovýkonných zariadení. Naším cieľom je rozširovanie ponuky produktov a zlepšenie služieb zákazníkom. Táto spolupráca ponúka množstvo príležitostí zamestnancom aj zákazníkom,“uviedol Rolf Kulawik, výkonný riaditeľ.

Akvizícia spoločnosti Ruthmann je pre spoločnosť Time Manufacturing Company významným krokom vpred pri vývoji významnej produktovej rady pracovných plošín, ktorá podporuje mnoho špecializovaných prístupových potrieb v oblasti telekomunikácií, elektrických sietí a ďalších koncových zákazníkov z celého sveta.

Kontakt

+421 48 414 70 83

+421 905 518 668

Adresa

Kremnička 3
Banská Bystrica 974 05

Email

everlift@everlift.sk

Otváracie hodiny

Po – Pia
7:30 – 16:00

 

Získajte cenovú ponuku