Hákový nosič kontajnerov MEC KT012/46 na podvozku Mercedes-Benz Arocs

 

Hákový nosič kontajnerov, tiež známy ako hákový naťahovák alebo nakladač kontajnerov, je veľmi obľúbený typ hydraulického zariadenia. Svoje využitie nájde v rôznych oblastiach, najmä v stavebníctve, komunálnych službách či odpadovom priemysle. Zákazníkov osloví aj prijateľná cena zariadenia.
Modelové rady hákových nosičov kontajnerov sa rozlišujú podľa nosnosti. Všeobecne by sa dalo tvrdiť, že je to od 3 – 30 ton, pričom sa ešte určuje aký dlhý kontajner dokáže naložiť. Viac informácií nájdete na stránke KONTAJNEROVÉ NAKLADAČE.
Často sa stáva, že sa naťahovák kontajnerov kombinuje s hydraulickou rukou. Takáto kombinácia hydraulických zariadení ponúka obrovské možnosti a značne zvyšuje efektivitu práce. Využitie je najmä v odpadovom priemysle, ale aj iných oblastiach. V týchto prípadoch je vhodné myslieť aj na hydraulické príslušenstvo, ako sú drapáky, rotátory a iné.
Teraz vám ukážeme vozidlo, na ktoré sme montovali zákazníkovi hákový nosič kontajnerov značky MEC, model KT012/46. Vozidlo bolo objednané stavebnou firmou. Fotografie nájdete v galérii pod článkom.
Pozrite si tiež naše referencie.

Servis

Sieť kvalitných servisných stredísk po celej SR, preventívny program údržby, technické poradenstvo a zabezpečenie náhradných dielov.

Z

Kvalita

Sortiment najkvalitnejších a najprogresívnejších svetových značiek v segmente.

\

Odbornosť

Odborne vyškolení a skúsení zamestnanci.

Predaných zariadení

Bohaté skúenosti, vyše 1 300 predaných zariadení.

Zákazníkov

Overené zákazníkmi, máme viac ako 1 000 zákazníkov.

Rokov na trhu

Tradícia, sme už viac ako 18 rokov na trhu.

Kontakt

+421 48 414 70 83

+421 905 518 668

Adresa

Kremnička 3
Banská Bystrica 974 05

Email

everlift@everlift.sk

Otváracie hodiny

Po – Pia
7:30 – 16:00

 

Získajte cenovú ponuku