Hydraulický žeriav FASSI F155A.0.22 na vozidle Mercedes Actros 6×2

 

Hydraulické ruky sú veľkým pomocníkom pri manipulácii s tovarom. Vďaka nim ušetríte čas a zvýšite efektivitu práce. Moderné hydraulické žeriavy navyše obsahujú množstvo bezpečnostných prvkov a tak spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné kritériá.
Opäť vám ponúkame ukážku zadnej montáže na vozidle. Zákazník sa rozhodol pre tento typ umiestnenia, aby mohol pomocou hydraulickej ruky nakladať tovar aj na príves.
Hydraulický žeriav FASSI F155A.0.22 sa skladá z dvoch výsuvov, disponuje maximálnym dosahom 8 metrov, pričom stále unesie 1 660 kg. Maximálna nosnosť žeriavu je takmer 6 200 kg a maximálny vertikálny dosah sa pohybuje na úrovni 12 metrov.
Hydraulickú ruku je možné vďaka rôznym typom hydraulického príslušenstva využívať na konkrétne úlohy. V tomto prípade to boli paletové vidly na manipuláciu s paletami.
Hydraulický žeriav má v štandardnej výbave všetky prvky pre bezpečnosť prevádzky – od ochrany proti preťaženiu až po integrovaný inteligentný riadiaci systém. Samozrejmosťou je rádiové diaľkové ovládanie. Podpery žeriavu sú výsuvné a zabezpečujú bezpečnú prevádzku v každej situácii. Ruka má možnosť bezpečne pracovať v rozsahu až 400°.
Pozrite si aj ďalšie naše referencie a zaujímavé montáže.

Servis

Sieť kvalitných servisných stredísk po celej SR, preventívny program údržby, technické poradenstvo a zabezpečenie náhradných dielov.

Z

Kvalita

Sortiment najkvalitnejších a najprogresívnejších svetových značiek v segmente.

\

Odbornosť

Odborne vyškolení a skúsení zamestnanci.

Predaných zariadení

Bohaté skúenosti, vyše 1 300 predaných zariadení.

Zákazníkov

Overené zákazníkmi, máme viac ako 1 000 zákazníkov.

Rokov na trhu

Tradícia, sme už viac ako 18 rokov na trhu.

Kontakt

+421 48 414 70 83

+421 905 518 668

Adresa

Kremnička 3
Banská Bystrica 974 05

Email

everlift@everlift.sk

Otváracie hodiny

Po – Pia
7:30 – 16:00

 

Získajte cenovú ponuku