HYDRAULICKÝ ŽERIAV FASSI F185A.2.24 NA MERCEDES AROCS 6×6

 

Hydraulické ruky plnia rôzne úlohy. Každý zákazník má teda iné požiadavky na svoj budúci hydraulikcý žeriav. Aj v tomto prípade sa jednalo o segment stavebníctva a dopravy.
Po dôkladnom zvážení potrieb sme spolu so zákazníkom zvolili trojnápravový podvozok MERCEDES AROCS 6×6, prednú montáž hydraulickej ruky FASSI F185A.2.24 a valníkovou nadstavbou. Hydraulický žeriav sa skladá celkovo zo štyroch výsuvov, má horizontálny dosah na úrovni 12,5 m, pričom stále zdvihne vyše 1100 kg, a vertikálny dosah 16 m.
Ako prídavné zariadenie zákazník využíva paletové vidly. Táto praktická kombinácia hydraulických zariadení má široké využitie pri nakladaní a vykladaní paletového tovaru. K hydraulickým žeriavom existuje viacero typov hydraulického príslušenstva.
Hydraulický žeriav má v štandardnej výbave všetky prvky pre bezpečnosť prevádzky – od ochrany proti preťaženiu až po integrovaný inteligentný riadiaci systém. Samozrejmosťou je rádiové diaľkové ovládanie. Podpery žeriavu sú výsuvné a zabezpečujú bezpečnú prevádzku v každej situácii. Ruka má možnosť bezpečne pracovať v rozsahu až 400°.
Pozrite si aj ďalšie naše referencie a zaujímavé montáže.

Servis

Sieť kvalitných servisných stredísk po celej SR, preventívny program údržby, technické poradenstvo a zabezpečenie náhradných dielov.

Z

Kvalita

Sortiment hydraulických zariadení od popredných  svetových značiek navrhnutých podľa najvyšších kvalitatívnych štandardov.

\

Odbornosť

Odborne vyškolení a skúsení zamestnanci sú pripravení poskytnúť riešenia, ktoré zodpovedajú vašim jedinečným potrebám a požiadavkám.

Predaných zariadení

Naša spoločnosť predala viac ako 1 800 strojov spokojným zákazníkom po celom Slovensku, čím sa stala dôveryhodným líderom v odvetví.

Zákazníkov

S počtom bezmála 1400 a neustále narastajúcim, kladieme dôraz na prvotriedne služby a podporu, aby sme zabezpečili spokojnosť našich zákazníkov.

Rokov na trhu

S viac než 20-ročnými skúsenosťami v odvetví má náš tím odborníkov znalosti na poskytovanie inovatívnych riešení pre potreby vášho podnikania.

Kontakt

+421 48 414 70 83

+421 905 518 668

Adresa

Kremnička 3
Banská Bystrica 974 05

Email

everlift@everlift.sk

Otváracie hodiny

Po – Pia
7:30 – 16:00

 

Získajte cenovú ponuku