Hydraulický žeriav FASSI F215A.0.23 na podvozku Renault C480 6×2

 

Dovoľte nám predstaviť vám prvú hydraulickú ruku značky Fassi na Slovensku, ktorá je vybavená systémom internetového pripojenia – tzv. Internet of crane. Vďaka tomuto systému si môže majiteľ žeriavu kedykoľvek pozrieť jeho aktuálnu polohu aj trasu, stav hydraulickej ruky, štatistiky práce, atď.
Na druhej strane, my ako váš servisný partner, vieme skontrolovať hydraulickú ruku na diaľku, vidíme stav všetkých snímačov a parametre hydraulickej ruky. Dokážeme nahrať do vášho žeriavu tiež nový software.
Hydraulická ruka FASSI F215A.0.23 sa skladá z troch výsuvov s celkovým horizontálnym dosahom 10 m. V tomto bode unesie 1700 kg. Vertikálne dosiahne na úroveň cca 14 m.
K hydraulickým žeriavom existuje viacero typov hydraulického príslušenstva.
Hydraulická rukav má v štandardnej výbave všetky prvky pre bezpečnosť prevádzky – od ochrany proti preťaženiu až po integrovaný inteligentný riadiaci systém. Samozrejmosťou je rádiové diaľkové ovládanie. Podpery žeriavu sú výsuvné a zabezpečujú bezpečnú prevádzku v každej situácii. Ruka má možnosť bezpečne pracovať v rozsahu až 400°.
Pozrite si aj ďalšie naše referencie a zaujímavé montáže.

Servis

Sieť kvalitných servisných stredísk po celej SR, preventívny program údržby, technické poradenstvo a zabezpečenie náhradných dielov.

Z

Kvalita

Sortiment najkvalitnejších a najprogresívnejších svetových značiek v segmente.

\

Odbornosť

Odborne vyškolení a skúsení zamestnanci.

Predaných zariadení

Bohaté skúenosti, vyše 1 300 predaných zariadení.

Zákazníkov

Overené zákazníkmi, máme viac ako 1 000 zákazníkov.

Rokov na trhu

Tradícia, sme už viac ako 18 rokov na trhu.

Kontakt

+421 48 414 70 83

+421 905 518 668

Adresa

Kremnička 3
Banská Bystrica 974 05

Email

everlift@everlift.sk

Otváracie hodiny

Po – Pia
7:30 – 16:00

 

Získajte cenovú ponuku