Hydraulický žeriav FASSI M30A.13 na vozidle Renault Master

 

Naši zákazníci maú častokrát záujem o menší hydraulický žeriav na vozidle do 3 500 kg. Výhodou je, že obsluhe postačuje vodičské oprávnenie typu B, ale aj celková spratnosť a obratnosť vozidla vďaka kompaktným rozmerom.
Jednou z týchto montáží bola aj montáž hydraulickej ruky FASSI M30A.13 na vozidlo Renault Master. Jedná sa o sériu malých, tzv. MICRO, žeriavov s celkovou hmotnosťou len okolo 400 kg. Hydraulická ruka môže byť poháňaná elektromotorom alebo hydraulickým čerpadlom. Takto postavené vozidlo dokáže stále odviezť pomerne veľký náklad.
Hydraulická ruka je zostavená z troch výsuvov, má horizontálny dosah 4,7 m, vertikálny dosah 6,5 m a hák s maximálnou nosnosťou 3,2 t. Hydraulický žeriav má v štandardnej výbave všetky prvky pre bezpečnosť prevádzky – od ochrany proti preťaženiu až po integrovaný inteligentný riadiaci systém. Existuje možnosť ovládať ruku cez rádiové diaľkové ovládanie. Podpery žeriavu sú výsuvné a zabezpečujú bezpečnú prevádzku v každej situácii.

Servis

Sieť kvalitných servisných stredísk po celej SR, preventívny program údržby, technické poradenstvo a zabezpečenie náhradných dielov.

Z

Kvalita

Sortiment najkvalitnejších a najprogresívnejších svetových značiek v segmente.

\

Odbornosť

Odborne vyškolení a skúsení zamestnanci.

Predaných zariadení

Bohaté skúenosti, vyše 1 300 predaných zariadení.

Zákazníkov

Overené zákazníkmi, máme viac ako 1 000 zákazníkov.

Rokov na trhu

Tradícia, sme už viac ako 18 rokov na trhu.

Kontakt

+421 48 414 70 83

+421 905 518 668

Adresa

Kremnička 3
Banská Bystrica 974 05

Email

everlift@everlift.sk

Otváracie hodiny

Po – Pia
7:30 – 16:00

 

Získajte cenovú ponuku