Hydraulický žeriav FASSI M40AFM.1.14 namontovaný na lodi

 

Ako sme spomínali v úvode, nie vždy montujú hydraulické žeriavy len na nákladné autá. Ďalšou výnimkou tohto pravidla je montáž hydraulickej ruky FASSI M40AFM.1.14 na loď. Ako prídavné zariadenie bol dodávaný drapák na drevo ROZZI. Súčasťou hydraulickej ruky je tiež navijak pre lepšiu manipuláciu s nákladom. Hlavnou úlohou takto namontovaného žeriavu je nakladanie popadaných stromov a iného odpadu z vody na loď.
Hydraulická ruka je zostavená zo štyroch výsuvov, ktoré zabezpečujú väčší dosah ruky pri práci. Maximálny horizontálny dosah žeriavu je 6,85 m, pričom v tomto bode zdvihne 530 kg. Hydraulický žeriav má v štandardnej výbave všetky prvky pre bezpečnosť prevádzky – od ochrany proti preťaženiu až po integrovaný inteligentný riadiaci systém. Samozrejmosťou je rádiové diaľkové ovládanie. Vzhľadom na extrémne vhhké prostredie, v ktorom bude hydraulický žeriav pracovať, bola jeho konštrukcia upravená. Obsahuje nerezové trubky, nerezové armatúry na hadiciach a špeciálnu úpravu laku pre morské prostredie. Navijak má takito zvýšenú ochranu a to pomocou vnútorného tesnenia.

Servis

Sieť kvalitných servisných stredísk po celej SR, preventívny program údržby, technické poradenstvo a zabezpečenie náhradných dielov.

Z

Kvalita

Sortiment najkvalitnejších a najprogresívnejších svetových značiek v segmente.

\

Odbornosť

Odborne vyškolení a skúsení zamestnanci.

Predaných zariadení

Bohaté skúenosti, vyše 1 300 predaných zariadení.

Zákazníkov

Overené zákazníkmi, máme viac ako 1 000 zákazníkov.

Rokov na trhu

Tradícia, sme už viac ako 18 rokov na trhu.

Kontakt

+421 48 414 70 83

+421 905 518 668

Adresa

Kremnička 3
Banská Bystrica 974 05

Email

everlift@everlift.sk

Otváracie hodiny

Po – Pia
7:30 – 16:00

 

Získajte cenovú ponuku