Pracovná plošina SOCAGE DA328 na podvozku IVECO DAILY 4×4

 

Pracovné plošiny na automobilovom podvozku patria k praktickým a vyhľadávaným hydraulickým zariadeniam. Vďaka nim môžete plniť rôzne úlohy a realizovať práce vo výškach.
Tentokrát vám predstavíme pracovnú plošinu s úctyhodným dosahom – až 28 metrov – a bočným dosahom 13 metrov. Jedná sa o plošinu dlhoročného talianskeho výrobcu – značku Socage. Plošina je namontovaná na podvozku IVECO Daily.
Zákazník si objednal spolu s vozidlom aj podložky pod podpery, ktoré patria k veľmi obľúbenému typu hydraulického príslušenstva.
K predaju hydraulických zariadení neodmysliteľne patrí aj kvalitný servis. Naši servisní technici majú dlhoročné skúsenosti v oblasti hydrauliky. Všetky opravy a servisné zásahy vyriešia v krátkom čase.
Naša spoločnosť ponúka svojim zákazníkom aj prenájom podobnej pracovnej plošiny, dokonca aj s obsluhou (v prípade potreby). Je to vhodné riešenie na pokrytie jednorázových činností a prác vo výškach.
Pozrite si aj ďalšie naše referencie a zaujímavé montáže.

Servis

Sieť kvalitných servisných stredísk po celej SR, preventívny program údržby, technické poradenstvo a zabezpečenie náhradných dielov.

Z

Kvalita

Sortiment najkvalitnejších a najprogresívnejších svetových značiek v segmente.

\

Odbornosť

Odborne vyškolení a skúsení zamestnanci.

Predaných zariadení

Bohaté skúenosti, vyše 1 300 predaných zariadení.

Zákazníkov

Overené zákazníkmi, máme viac ako 1 000 zákazníkov.

Rokov na trhu

Tradícia, sme už viac ako 18 rokov na trhu.

Kontakt

+421 48 414 70 83

+421 905 518 668

Adresa

Kremnička 3
Banská Bystrica 974 05

Email

everlift@everlift.sk

Otváracie hodiny

Po – Pia
7:30 – 16:00

 

Získajte cenovú ponuku