O spoločnosti

O spoločnosti

Počas vyše osemnásťročnej histórie firmy EverLift Slovakia, s.r.o. (založená v roku 2002) sme špičkovou manipulačnou technikou zabezpečili viac ako 800 klientov. Sídlime v Banskej Bystrici, ale vďaka obchodným zastúpeniam na západe aj východe pôsobíme na celom území Slovenska. To podčiarkuje aj náš dôraz na kvalitu servisných služieb, v rámci ktorých sme svojim klientom k dispozícii 24 hodín denne a v prípade poruchy za nimi vycestujeme. Naša spoločnosť zabezpečuje aj kompletný pozáručný servis nielen produktov FASSI, ale aj iných značiek hydraulických rúk.

Zastupujeme svetové značky, ktoré sú lídrom v technologickom vývoji a ponúkajú kombináciu kvality a spoľahlivosti, ktorá je dôležitá pri dennodennom využívaní manipulačnej techniky. Vďaka moderným produktom dokážeme splniť aj najnáročnejšie potreby zákazníkov vychádzajúce z reálneho zaťaženia techniky v praktickom podnikaní. Vieme navrhnúť a zrealizovať riešenia na mieru, ktoré kombinujú rôzne produkty a technológie tak, aby výsledok splnil aj tú najnáročnejšiu požiadavku klienta. V našich referenciách sa môžete pozrieť na najzaujímavejšie z nich.
 
Nezaoberáme sa iba predajom, ale aj montážou a servisom hydraulických žeriavov, hákových nakladačov kontajnerov, pracovných plošín, odvozných súprav pre prepravu dreva a stavbou hydraulických okruhov. 
 
EverLift Slovakia s.r.o. zastupuje týchto popredných svetových výrobcov hydraulických zariadení a hydraulických komponentov:
 
  • FASSI - hydraulické žeriavy pre stavebné firmy
  • KESLA - hydraulické žeriavy do ťažkého prostredia (manipulácia s drevom, kovovým odpadom)
  • MARREL, MEC - nakladače kontajnerov
  • VERSALIFT, SOCAGE - vysokozdvižné pracovné plošiny, hydraulické plošiny
  • EXTE - špičkové klanicové systémy
  • FERRARI INTERNATIONAL 2 - paletové vidly, pracovné koše
  • Hydraulika - čerpadlá, P.T.O., ventily sklápania, nádrže
  • Príslušenstvo - rotátory, drapáky
 
Ku kvalitným predajným službám našim zákazníkom a užívateľom prispieva aj sieť servisných stredísk po celom území SR, zabezpečenie náhradných dielov a v neposlednej rade technické poradenstvo. Cieľom spoločnosti je vždy pomôcť vyriešiť zákazníkovi spôsob manipulácie s tovarom v nákladnej doprave a ďalších náročných odvetviach.
 
Pre našich zákazníkov sme pripravili aj preventívny program pravidelnej údržby, vďaka ktorému môžu zvýšiť životnosť svojich zariadení. Táto špeciálna servisná prehliadka je pre stroje všetkých značiek, ktoré sa nachádzajú v našej ponuke. 
 
'Robí nám radosť využívať najnovšie technológie nami zastupovaných výrobcov, pretože konečný výsledok nielen splní očakávania zákazníka, ale všetkých zúčastnených nadchne tým, čo všetko sme schopní dokázať a prekonať vďaka technike.'
 
Ing. Róbert Paluš
konateľ Everlift Slovakia, s.r.o.

Elektronická faktúra

Vážený obchodný partner, dovoľte navrhnúť Vám zasielanie faktúr vo forme PDF v elektronickej podobe,...

Elektronická faktúra

Ochrana osobných údajov

POSTUP PRI SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV Tento dokument opisuje spôsob a účel spracovania osobných...

Ochrana osobných údajov

Všeobecné obchodné podmienky

EverLift Slovakia, s.r.o. Kremnička 3, 974 05 Banská Bystrica, Slovenská republika, spoločnosť je zapísaná v...

Všeobecné obchodné podmienky